اجرای جاوا بر روی سیستم عامل آندروید

ابتدا این فایل را دانلود و نصب کنید . (فقط برای بار اول)

سپس به این آدرس بروید .
حالا 2 راه دارید یا فایل جاوایی را که می خواهید به APK تبدیل کنید انتخاب کنید و صبر کنید تا فایل آپلود شود یا آدرس اینترنتی فایل را وارد نمایید . سپس فایل مخصوص آندروید ساخته می شود . فایل جدید را دانلود و نصب کنید .
نکته : باید هر دو فایل JAD و JAR را آپلود کنید .

برای مثال ما می خواهیم نرم افزار Sh messenger رو روی گوشی Xperia X10 mini نصب کنیم.

خب ابتدا نرم افزار دریافت نرم افزار (پسورد: android4.rozblog.com ) را دانلود می کنیم که 2 تا فایل فایل داخلش هست که یکی فرمتش Jar  و دیگری Jad هست. ما باید این دو فایل و در سایتی که قبلاً معرفی شد آپ کنیم.

سپس گزینه ی Get Apk  رو بزنید که اگه سرعت شما بالا باشه در همان لحظه فایل apk. که مخصوص گوشی های آندروید هست تحویل شما میده.
اگه دانلود نشد :
فرض کنید اسم فایلهای جاوای ما software.jar و software.jad باشه. وقتی که هردو فایل رو در محل های مشخص شده وارد می کنید و بر روی get apk کلیک می کنید بسته به حجم فایل جاوای شما، یه مدت زمانی طول می کشه تا فایلتون آپلود بشه. بعد از اینکه آپلود شد، سایت، لینکِ دانلود رو به شما می ده. اسم فایل به این فرم هست: software_jad.apk ولی لینک دانلود غیر مستقیمه و به دلیل سرعتِ افتضاحِ سایت، سریع قطع میشه! و نمیشه دانلود کرد.

حالا شما کافیه بعد از یک دقیقه، لینک زیر رو در دانلود منیجر وارد کنید و بصورت مستقیم فایل apk تبدیل شده تون رو دانلود کنید:

http://www.netmite.com/android/srv/2.0/apks/software_jad/software_jad.apk
البته بجای software اسم فایل جاوای مورد نظرتون رو بذارید
حالا من این کار رو برای اس اچ مسنجر (Sh messenger) کردم و فایل مورده استفاده در آندروید را به من داد که من در سایت خودمون آپ کردم و می تونید از لینک زیر دریافت کنید.

دریافت نرم افزار sh messenger برای آندرویید (پسورد:khezri-fun.ir)
منبع : نامعلوم آندروید 4 (وبلاگ خودم)
/ 0 نظر / 22 بازدید